ROC Nijmegen
Direct naar:

ROC Nijmegen steunt 3FM Serious Request

Op 10 december moet je op de Plaza zijn! Op verzoek van onze studenten doen we mee aan de Serious Request actie van 3FM. Het is een unieke praktijkopdracht voor onze studenten en een uitgelezen kans om onze Plaza onder de aandacht te brengen. Iedereen is welkom ook als je geen ROC-student bent!

3FM_Serious_Request_logo

Op de foto

Tussen 10.00 en 18.00 uur komen er diverse (regionale) artiesten naar de Plaza. In een prachtig kerstdecor kun je voor maximaal €10,-* met hen op de foto. Het bedrag komt volledig ten goede aan het Rode Kruis en de strijd tegen malaria.

Kerstkaart 3FM

De foto krijg je direct mee en is vormgegeven in dezelfde stijl als de kerstkaart van 3FM, met daarop Gerard, Koen en Sander. De foto wordt genomen door 3FM-fotograaf Hans-Peter van Velthoven. Bennie Solo zorgt voor een spetterende opening. Verder hebben de Loco Loco Discoshow, NEC, Matrixx Magixx, de rappers van Zo Moeilijk en natuurlijk 3FM hun medewerking toegezegd.

3FM-Kerstkaart. Fotografie Hans-Peter van Velthoven

3FM-Kerstkaart, fotografie Hans-Peter van Velthoven

Partners

ROC Nijmegen heeft een aantal partners gevonden die deze actie mede mogelijk maken:

  • OCÉ
  • Jaap van Roozendaal decorbouw
  • Uw Tuin Hoveniers
  • Topmascottes
  • Hans-Peter van Velthoven fotografie
  • Peter en Ans Schaap Spelverhuur
  • Verhees reclameproductie

Bekijk de planning!

* prijs is per persoon per foto en kan per artiest verschillen.

Array ( )